Ekran dotykowy i łącze internetowe w urządzeniach wielofunkcyjnych Lexmarka

Serie S i PRO wyposażono w innowacyjne funkcje, które zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach małych i średniej wielkości firm, oraz do użytku w domowych biurach.

Lexmark wzbogacił ofertę o osiem nowych urządzeń typu all-in-one, przeznaczonych do prac biurowych. Obok nowego designu, najważniejszym rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniach jest innowacyjny w tej kategorii produktowej ekran dotykowy myTouch.

Nowa linia atramentówek zawiera trzy modele umożliwiające połączenie z siecią internetową, wyposażone w ekran dotykowy – myTouch o przekątnej 4,3″. Urządzenia wielofunkcyjne z ekranem dotykowym będą dostępne w przedziale cenowym  od 749 PLN do 1 699 PLN.

Technologie myTouch oraz SmartSolutions zawierają m.in. łatwe do odczytania ikony graficzne dla podstawowych funkcji urządzeń i oprogramowanie, które zapewnia bardziej przyjazne użytkowanie.

Technologia SmartSolutions umożliwia „zindywidualizowanie” panelu za pomocą jednego dotknięcia i pozwala zoptymalizować pracę każdego użytkownika. Została stworzona tak, aby mogła współdziałać z aplikacjami opracowanymi przez programistów. Przykłady rozwiązań dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika zastosowane w nowych urządzeniach to skróty i obieg dokumentów, skanowanie dokumentów czy RSS.

Nowe funkcje

  • Technologia drukowania Vizix oparta o system 4 oddzielnych zasobników, dzięki czemu zapewniać ma wysoką szybkość i jakość wydruku.
  • Wireless, czyli bezprzewodowe łączenie urządzeń wielofunkcyjnych w standardzie N
  • Tryb Eco pozwala użytkownikom zaoszczędzić papier i energię poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Tryb Eco automatyzuje obustronne drukowanie, przesyłanie faksów i kopiowanie, umożliwiając firmom w ten sposób oszczędność do 50% zużycia papieru i obniżenie kosztów ogólnych.
  • Skanowanie wizytówek automatycznie kopiuje informacje kontaktowe do najczęściej używanej aplikacji książki adresowej jak Microsoft Outlook, Windows CE lub Palm OS.
  • 4 gr za stronę – Nowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark oferują niski koszt wydruku czarno-białej strony.

Lexmark nadal zapewnia 5 letnią gwarancję na swoje produkty, dożywotnie wsparcie techniczne i dostawy nabojów XL z tuszem do serii Pro.

Zobacz, jak prezentują się inne urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.