Ekran dotykowy i łącze internetowe w urządzeniach wielofunkcyjnych Lexmarka

Lexmark

Lexmark wzbogacił ofertę o osiem nowych urządzeń typu all-in-one, przeznaczonych do prac biurowych. Obok nowego designu, najważniejszym rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniach jest innowacyjny w tej kategorii produktowej ekran dotykowy myTouch.

Nowa linia atramentówek zawiera trzy modele umożliwiające połączenie z siecią internetową, wyposażone w ekran dotykowy – myTouch o przekątnej 4,3″. Urządzenia wielofunkcyjne z ekranem dotykowym będą dostępne w przedziale cenowym  od 749 PLN do 1 699 PLN.

Technologie myTouch oraz SmartSolutions zawierają m.in. łatwe do odczytania ikony graficzne dla podstawowych funkcji urządzeń i oprogramowanie, które zapewnia bardziej przyjazne użytkowanie.

Technologia SmartSolutions umożliwia „zindywidualizowanie” panelu za pomocą jednego dotknięcia i pozwala zoptymalizować pracę każdego użytkownika. Została stworzona tak, aby mogła współdziałać z aplikacjami opracowanymi przez programistów. Przykłady rozwiązań dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika zastosowane w nowych urządzeniach to skróty i obieg dokumentów, skanowanie dokumentów czy RSS.

Nowe funkcje

  • Technologia drukowania Vizix oparta o system 4 oddzielnych zasobników, dzięki czemu zapewniać ma wysoką szybkość i jakość wydruku.
  • Wireless, czyli bezprzewodowe łączenie urządzeń wielofunkcyjnych w standardzie N
  • Tryb Eco pozwala użytkownikom zaoszczędzić papier i energię poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Tryb Eco automatyzuje obustronne drukowanie, przesyłanie faksów i kopiowanie, umożliwiając firmom w ten sposób oszczędność do 50% zużycia papieru i obniżenie kosztów ogólnych.
  • Skanowanie wizytówek automatycznie kopiuje informacje kontaktowe do najczęściej używanej aplikacji książki adresowej jak Microsoft Outlook, Windows CE lub Palm OS.
  • 4 gr za stronę – Nowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark oferują niski koszt wydruku czarno-białej strony.

Lexmark nadal zapewnia 5 letnią gwarancję na swoje produkty, dożywotnie wsparcie techniczne i dostawy nabojów XL z tuszem do serii Pro.

Zobacz, jak prezentują się inne urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka