Harmony 700 ma uprościć obsługę wszystkich twoich urządzeń RTV

Harmony 700 wyposażono w kolorowy ekran, ładowalne baterie oraz system one-click control umożliwiający obsługę ulubionych aktywności jednym przyciskiem.

W celu uproszczenia do minimum obsługi domowych zestawów RTV, Harmony 700 został wyposażony w system one-click control. Dzięki temu rozwiązaniu, po zaprogramowaniu pilota, przy pomocy jednego przycisku można uruchomić wszystkie urządzenia oraz funkcje niezbędne np. do oglądania filmów na DVD lub słuchania muzyki.

Kolorowy ekran LCD Logitech Harmony 700 umożliwia szybki dostęp do najważniejszych funkcji oraz indywidualnych ustawień użytkownika. Na przykład podczas oglądania telewizji, na ekranie pilota wyświetlane są ikony wybranych stacji TV. Wystarczy jeden ruch palcem by zmienić kanał, bez konieczności uczenia się na pamięć listy programów.

Harmony 700 został wyposażony w ładowalne baterie AA, umożliwiające pracę pilota przez kilka tygodni. Dołączona do zestawu ładowarka pozwala na ponowne napełnienie akumulatorów.

Proces instalacji pilota Logitech Harmony 700 ma być prosty i przyjazny dla użytkownika. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera PC lub Mac i zainstalować bezpłatną aplikację, dostępną na stronie www.logitech.com/MyHarmony. Program służący ustawianiu funkcji pilota Harmony 700 prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces. Do wprowadzanych informacji automatycznie dobierane są odpowiednie charakterystyki, dyskretne kody poleceń podczerwieni z grupy znajdujących się w bazie Logitech, która obejmuje ponad 225 000 urządzeń oferowanych przez ponad 5 000 producentów. Baza aktualizowana jest na bieżąco, dzięki temu użytkownicy przy pomocy pilotów Harmony mogą bez problemu sterować zarówno starszymi, jak i najnowszymi modelami urządzeń dostępnymi na rynku.

Logitech Harmony 700 będzie dostępny w USA oraz Europie we wrześniu 2009 r. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wyniesie 539 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.