Kompakt Fujifilm, który sam dobierze ustawienia do kadru

Aparat Fujifilm FinePix J120 jest nowym rozwiązaniem z serii "J". Ma łączyć wysoką jakość fotografowania i niebanalną stylistykę z przystępną ceną.

Aparat wyposażono w matrycę o rozdzielczości 10 megapikseli i obiektyw Fujinon z 3-krotnym zoomem optycznym. Ciekawe rezultaty na zdjęciach ma dawać funkcja Automatycznego Rozpoznawania Sceny (SR Auto). Wystarczy, że użytkownik skomponuje kadr, a ta technika automatycznie rozpoznaje fotografowaną scenę – portret, krajobraz, scenę nocną, makro, portret na kontrastowym tle, czy też obiekt na tle nocnej scenerii i optymalizuje ustawienia aparatu, by uzyskać jak najlepszy efekt w jakości zdjęcia.

Aparat posiada również funkcję Rozpoznawania Twarzy z redukcją czerwonych oczu. Funkcja ta identyfikuje twarze w kadrze i dobiera dla nich optymalną ostrość i ekspozycję, aby można było uzyskiwać perfekcyjne zdjęcia postaci. Łatwość wykonywania zdjęć wspomaga dodatkowo Stabilizacja Obrazu. Aparat wyposażono również w ekran LCD o wielkości 2,7″, składający się z 230 000 punktów.

Wszystkie wspomniane technologie kryją się w smukłym korpusie o grubości 17,4mm. Producent przygotował go dla nas w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej i czarnej oprawie. Aparat dostępny będzie w sklepie KOMSA Polska.

Zobacz też inne kompakty Fujifilm w naszych testach

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.