siteMONITOR integruje się z Google Analytics

Monitoring dostępności w Google Analytics

Monitoring dostępności serwisów internetowych - jedna z usług platformy siteMONITOR - umożliwia od dzisiaj eksport danych do panelu klienta w Google Analytics.

Dzięki integracji, klienci korzystający jednocześnie z monitoringu ruchu Google Analytics oraz monitoringu dostępności siteMONITOR mogą przeglądać wszystkie dane w jednym panelu. Dane z monitoringu dostępności prezentowane są w postaci dwóch wykresów: ilości zdarzeń niedostępności oraz czasu zdarzeń niedostępności (z dokładnością do jednej minuty).

Nowa funkcjonalność dostępna jest także w ramach konta testowego, umożliwiającego bezpłatne przetestowanie usług przez okres dwóch tygodni. Konto testowe można zamówić bezpośrednio na www.sitemonitor.pl.

siteMONITOR to pierwszy polski system oferujący usługi monitoringu stron internetowych, działający od stycznia 2007. Monitoring dostępności – testy działania serwisów internetowych wykonywane co 1 minutę przez 3 niezależne serwery. Monitoring pozycji – codzienne śledzenie pozycji (dla określonych słów kluczowych) w wynikach 3 najważniejszych wyszukiwarek. Wszystkie obserwowane zdarzenia są rejestrowane i dostępne w panelu klienta w postaci przejrzystych tabel i wykresów.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.