Nawigacja GPS przy rowerze bezpieczna nawet w niepogodę

Hama Polska ze względu na zbliżającą się jesień zachęca posiadaczy rowerów do zaopatrzenia się w Hard Case Bike, wodoszczelny i odporny na zabrudzenia futerał rowerowy do nawigacji GPS.

Dzięki Hard Case Bike najdroższy nawet zestaw do nawigacji nie ulegnie zmoczeniu przez deszcz, a ewentualne przewrócenie roweru nie będzie skutkowało obtarciem lub zniszczeniem cennego autopilota. Futerał Bike Hard Case sprawdzi się szczególnie dobrze w   w sezonie jesienno-zimowym, kiedy aura staje się wyjątkowo kapryśna, a wywrotki oznaczają zwykle przykry kontakt z błotem lub śniegiem.

Inżynierowie firmy Hama wykorzystali nylonową obudowę, która nie przepuszcza wody między innymi dzięki zastosowaniu w zamku błyskawicznym specjalnej wodoszczelnej membrany. Sztywny pokrowiec zapewnia ochronę przed uderzeniami i obtarciami. Z kolei przed negatywnymi skutkami wstrząsów chroni nawigację komplet 8 wkładek z gąbki.

Futerał rowerowy Hard Case Bike dysponuje 4 uniwersalnymi zatrzaskami, które pozwalają wpiąć pokrowiec wraz z nawigacją w uchwyt zamocowany na kierownicy. Dzięki przezroczystej folii na ekran dotykowy obsługa zestawu GPS odbywać się może niemal w każdych warunkach pogodowych bez wyjmowania urządzenia z pokrowca. Futerał Hard Case Bike jest uniwersalny i chroni niemal wszystkie typy nawigacji, m.in.: TomTom GO 740 LIVE, TomTom GO 940 LIVE, Thomson GPS 420, Route 66 Chicago 7000, Route 66 Chicago 6000, Becker TA 7929, Becker TA Z 201, Becker TA Z 12, Blaupunkt TP Lucca, Becker 7916, Blaupunkt Lucca MP3 oraz Navigon 8110.

Sugerowana cena detaliczna futerału Hard Case Bike wynosi 49,90 zł brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.