Nawigacja GPS przy rowerze bezpieczna nawet w niepogodę

Hama Polska ze względu na zbliżającą się jesień zachęca posiadaczy rowerów do zaopatrzenia się w Hard Case Bike, wodoszczelny i odporny na zabrudzenia futerał rowerowy do nawigacji GPS.

Dzięki Hard Case Bike najdroższy nawet zestaw do nawigacji nie ulegnie zmoczeniu przez deszcz, a ewentualne przewrócenie roweru nie będzie skutkowało obtarciem lub zniszczeniem cennego autopilota. Futerał Bike Hard Case sprawdzi się szczególnie dobrze w   w sezonie jesienno-zimowym, kiedy aura staje się wyjątkowo kapryśna, a wywrotki oznaczają zwykle przykry kontakt z błotem lub śniegiem.

Inżynierowie firmy Hama wykorzystali nylonową obudowę, która nie przepuszcza wody między innymi dzięki zastosowaniu w zamku błyskawicznym specjalnej wodoszczelnej membrany. Sztywny pokrowiec zapewnia ochronę przed uderzeniami i obtarciami. Z kolei przed negatywnymi skutkami wstrząsów chroni nawigację komplet 8 wkładek z gąbki.

Futerał rowerowy Hard Case Bike dysponuje 4 uniwersalnymi zatrzaskami, które pozwalają wpiąć pokrowiec wraz z nawigacją w uchwyt zamocowany na kierownicy. Dzięki przezroczystej folii na ekran dotykowy obsługa zestawu GPS odbywać się może niemal w każdych warunkach pogodowych bez wyjmowania urządzenia z pokrowca. Futerał Hard Case Bike jest uniwersalny i chroni niemal wszystkie typy nawigacji, m.in.: TomTom GO 740 LIVE, TomTom GO 940 LIVE, Thomson GPS 420, Route 66 Chicago 7000, Route 66 Chicago 6000, Becker TA 7929, Becker TA Z 201, Becker TA Z 12, Blaupunkt TP Lucca, Becker 7916, Blaupunkt Lucca MP3 oraz Navigon 8110.

Sugerowana cena detaliczna futerału Hard Case Bike wynosi 49,90 zł brutto.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.