Obszerna i dobrze chłodzona obudowa

Zalman MS1000 HS1 to ulepszona wersja obudowy GS1000. Co ciekawe, będzie w tej samej cenie, co jej poprzednik.

Wyglądem zewnętrznym MS100 HS1 różni się niewiele od swojego poprzednika – odrobinę zmieniony panel frontowy. Oferuje nam jednak znacznie więcej miejsca na napędy oraz wentylatory. Znajdziemy w niej siedem miejsc na napędy zewnętrze 5,25″ oraz klatkę na trzy HDD 3,5, jeden FDD 3,5″ oraz dwa SSD 2,5″. Do zestawu dołączono dwa wentylatory 120mm oraz jeden 92mm. Istnieje jednak jeszcze kilka opcjonalnych miejsc na dodatkowe wiatraki 120 lub 140mm. Podstawową zaletą Zalmana MS1000 HS1 jest klatka na trzy dyski 3,5″ z funkcją Hot Swap. Dzięki tej opcji jest znacznie łatwiejsza w obsłudze. Wszystkie komponenty montowane są bez narzędzi.

Oczywiście nie zabrakło także dodatkowych portów USB 2.0, eSATA oraz Audio in/out, które znajdują się tuż obok przycisków Power i Reset. Są jednak zakryte klapką, która maskuje je podczas ich nieużytkowania. Tacka płyty głównej została wyprofilowana, posiada otwory, dzięki którym możemy zachować porządek w kablach. Zastosowano również kilka filtrów przeciw kurzowych. Zasilacz montowany jest na dole obudowy.

Obudowa dostępna będzie w drugiej połowie października 2009 w sklepie Yooki.pl w cenie 549,00 zł brutto. Już teraz można składać zamówienia w trybie Pre-Order.

0
Źródło: Yooki.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.