Notebook dostępny będzie z preinstalowanym systemem Windows Vista Home Premium

Pierwszy notebook Toshiby z nagrywarką Blu-Ray

Toshiba dodaje do swojej oferty swój pierwszy notebook, wyposażony w nagrywarkę Blu-Ray. Model P500 posiada również 18,4-calowy ekran oraz procesor Core 2 Duo.

Toshiba od jakiegoś czasu przygotowywała się do premiery swoich pierwszych odtwarzaczy Blu-Ray i to się wreszcie stało. Po odtwarzaczu BDX2000 przyszła pora na pierwszego notebooka, który posiada nagrywarkę Blu-Ray. Nowy model z serii Satellite P500 ponadto wyposażono w 18,4-calowy ekran o rozdzielczości 1680 x 945 lub 1920 x 1080 pikseli, procesor Intel Core 2 Duo, maksymalnie 8 GB pamięci DDR2, maksymalnie dwa dyski twarde o łącznej pojemności do 1 TB, grafikę GeForce GT 230M, a także tuner telewizyjny, głośniki stereo harman/kardon, czytnik kart pamięci 5 w 1, łączność WiFi, Bluetooth oraz złącza HDMI, eSATA i kilka portów USB.

Notebook z serii Toshiba Satellite P500 z nagrywarką Blu-ray dostępny ma być w Europie w czwartym kwartale 2009 roku. Biorąc po uwagę fakt, że ma być on oparty na systemie Windows Vista z możliwością bezpłatnej migracji do Windows 7, możemy spodziewać się premiery już na początku października.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.