Pop, czyli niedrogi smartfon z 3-calowym, dotykowym ekranem

LG GD510 to nowy telefon komórkowy koreańskiego producenta, wyposażony w 3-calowy, dotykowy wyświetlacz i 3-megapikselowy aparat, którego główną zaletą ma być przystępna cena.

„High-endowe telefony z dotykowymi ekranami, jak LG Chocolate mogą sprzedawać się jak świeże bułeczki, ale nie zmienia to faktu, że w rynku powstała luka, którą trzeba wypełnić tańszymi, ale w pełni dotykowymi telefonami” – to komentarz Dr Skotta Ahna, dyrektora generalnego LG Electronics Mobile Communications Company.

Ciężko się z nim nie zgodzić, dlatego cieszy fakt premiery telefonu LG GD510 (nazwa kodowa”Pop”) – niedrogiego, stylowego i zamkniętego w aluminiowej obudowie telefonu, którego główną atrakcją będzie 3-calowy, w pełni dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości WQVGA oraz 3-megapikselowy aparat fotograficzny z możliwością nagrywania sekwencji filmowych. Do dyspozycji pozostaje 8 GB wbudowanej pamięci, pojedynczy przycisk nawigacyjny, odtwarzacz muzyczny i multimedialny oraz łączność z serwisami społecznościowymi, a więc zapewne zarówno 3G, jak i WiFi.

W międzyczasie, zajrzyj na naszego Mobilebloga – świeże informacje o urządzeniach mobilnych!

Na dalsze informacje o wyposażeniu telefonu będziemy musieli trochę zaczekać. Europejska premiera szykowana jest na połowę października. Dokładnej ceny jeszcze nie znamy, ale jak zapewnia LG, będzie ona naprawdę niska.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.