Producenci z Hongkongu i Chin debiutują na targach w Warszawie

Elektroniczne gadżety oraz designerskie elementy dekoracji wnętrz, zabawki i kobiece torebki, a także wiele innych produktów będzie dostępnych na otwartych dziś w Warszawie Targach Lifestyle Expo.

Przez 3 dni produkty blisko 180 wystawców z Hongkongu i chińskiej prowincji Guangdong (Kanton) zostaną zaprezentowane odwiedzającym. Targi, na których będzie można zobaczyć urządzenia elektroniczne o ciekawym wzornictwie, sprzęty kuchenne, zabawki, gadżety oraz modne akcesoria, odbywają się w Warszawskim Centrum Expo XXI i potrwają do 23 września. Setki przedsiębiorców ze wschodniej i centralnej Europy przybędzie aby zapoznać się z bogatą ofertą produktową targów, która zainteresowała również handlowe organizacje z Czech, Węgiel, Litwy, Łotwy, Rumunii, Rosji oraz Słowacji.

Lifestyle Expo odbywa się w Warszawie po raz pierwszy. Jest to jednak już kolejne targowe przedsięwzięcie zorganizowane wspólnie przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) oraz Wydział Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Guangdong. Zeszłoroczne Targi Lifestyle Expo zorganizowane w Budapeszcie okazały się wielkim sukcesem.

Ceremonię otwarcia oraz paradę produktów uświetniła Sandy Lau – Miss Hongkongu 2009. Warszawa to jej pierwsza zagraniczna wizyta od czasu koronacji w sierpniu tego roku. Podczas porannej konferencji prasowej powiedziała dziennikarzom, że uwielbia Europę. – Ludzie tutaj mają pasję i wielkie serca. Mam nadzieję, że Polakom spodobają się nasze produkty i sposób w jaki łączymy kultury wschodu i zachodu – powiedziala Lau.

Aby wzmocnić kontakty handlowe pomiędzy przedsiębiorcami a wystawcami, w poniedziałkowy wieczór w Pałacu Prymasowskim zorganizowano specjalną kolację, na którą zaproszono około 350 gości. Targi Lifestyle Expo to również okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę. Przedsiębiorcy będą mogli uczestniczyć w seminariach „Jak korzystnie kupować od wschodniego dostawcy” oraz „Przezwyciężanie różnic kulturowych w biznesie”. Pierwsze dwa dni targów otwarte są wyłącznie dla przedsiębiorców, natomiast w trzecim, ostatnim dniu z ofertą wystawców zapoznać się będą mogły również osoby prywatne. W tym dniu, wiele z prezentowanych produktów o nowoczesnym wzornictwie będzie można zakupić. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej informacji o Tarach Lifestyle Expo znajduje się na stronie www.lifestyleexpowarsaw.com.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.