HTC Tattoo wykorzystuje zintegrowane usługi i aplikacje Google: Google Maps, Search, Google Mail i Android Market, z którego użytkownicy mogą pobierać tysiące popularnych aplikacji i gier

Smartfon HTC z wytatuowanym Androidem

HTC Tattoo

HTC Tattoo jest drugim smartfonem z interfejsem HTC Sense. Telefon został zaprojektowany na podstawie rozmów z użytkownikami oraz obserwacji, w jaki sposób komunikują się z innymi. U jego podstaw leżą trzy podstawowe zasady jakie powinien spełniać smartfon: Dopasowany do Mnie – łatwo dopasowuje się do potrzeb i stylu życia właściciela, Zawsze Blisko – umożliwia szybki, wygodny kontakt z bliskimi oraz Odkryj Nieoczekiwane – ma pozytywnie zaskakiwać funkcjonalnością i inteligentną technologią.

Oprócz platformy Android i interfejsu Sense, znajdziemy tu procesor Qualcomm z taktowaniem 528 MHz, 256 MB pamięci RAM, gniazdo kart microSD, 2,8-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości QVGA, łączność 3G, nawigację GPS, łączność WiFi 802.11 b/g, aparat o rozdzielczości 3,2 Megapiksela i z autofokusem, odtwarzacz popularnych formatów audio i wideo oraz bateria o pojemności 1100 mAh, która zapewni do 390 minut rozmów w trybie GSM lub do 520 godzin czuwania w sieci WCDMA.

Sprawdź, co słychać u naszego Mobileblogera

HTC bierze rozwód z Microsoftem i przerzuca się na Android?

HTC Tattoo będzie dostępny w Polsce w październiku w orientacyjnej cenie 1499 zł brutto.