Smartfon Motoroli z Androidem na pokładzie

DEXT to najnowszy smartfon firmy Motorola, który oprócz 3,1-calowego ekranu dotykowego, łączności WiFi, GPS-u oraz klawiatury QWERTY, posiada system operacyjny Google Android 1.5.

Motorola już dawno nie zachwyciła nas nowym produktem, który miałby jakąkolwiek szansę w walce z pokaźną konkurencją. Teraz jednak amerykański producent wziął się ostro do pracy i przedstawia nam smartfon DEXT – swój pierwszy model oparty na systemie Google Android. Telefon posiada dodatkowo interfejs użytkownika MOTOBLUR, który stawia przede wszystkim na komunikację i serwisy społecznościowe – otrzymamy bezpośredni dostęp do Gmaila, Facebooka, MySpace czy Twittera, z możliwością błyskawicznego ładowania zdjęć, wysyłania e-maili czy też komunikatów.

Ze strony sprzętowej, to w obudowie mierzącej 114 x 58 x 15,6 mm umieszczono wysuwaną klawiaturę QWERTY, 3,1-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 320 x 480 pikseli, 5-megapikselowy aparat, gniazdo kart microSD, nawigację GPS, akcelerometr, łączność HSDPA 7.2 Mbps, WiFi, Bluetooth 2.0, port USB, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe – czyli wszystko to, co przyzwoity smartfon powinien mieć.

Zajrzyj na naszego Mobilebloga!

Telefon Motorola DEXT trafi na rynek w czwartym kwartale 2009 roku. Oferować go będą operatorzy T-Mobile, Orange, Telefonica i America Movil. Nie wiadomo jednak, czy Orange wprowadzi go również na rynek polski.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.