Wszystkie 3 tablety są w pełni kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 7 i Windows Vista

Tablety Trusta dla kreatywnych młodocianych

Wszystkie tablety wyposażone są w bezprzewodowy rysik, programowalne przyciski umożliwiające natychmiastowe zapisanie każdego pomysłu.

Największym tabletem spośród całej trójki jest WideScreen Tablet. Posiada on wymiary 250 x 150 mm i nadaje się do pracy z monitorami panoramicznymi. Dołączony do niego dwuprzyciskowy rysik rejestruje siłę nacisku w 1 024-stopniowej skali, a także posiada specjalny stojak, w którym można go przechowywać. Tablet posiada również przezroczystą nakładkę, dzięki której możesz śledzić swoje ulubione zdjęcia i samodzielnie nadawać im ostateczny wygląd.

WideScreen Mini Tablet (125 x 75 mm) oraz Mini Tablet (100 x 75 mm) są mniejsze, dzięki czemu lepiej nadają się do przenoszenia i zajmują mniej miejsca na biurku. Ich kompaktowy rozmiar sprawia, że nadają się dla dzieci, które dzięki nim mogą rozwijać swoją kreatywność w nowoczesnym środowisku. Dołączone do nich rysiki rejestrują siłę nacisku odpowiednio w 1 024-stopniowej i 512-stopniowej skali.

Ponadto wszystkie 3 tablety są w pełni kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 7 i Windows Vista.

Sugerowane cena detaliczna, z VAT-em:

  • Trust Slimline Widescreen Tablet – PLN 379,99
  • Trust Widescreen Mini Tablet – PLN 169,99
  • Trust Mini Tablet – PLN 154,99
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.