Twoja osobista pogodynka

Hama Polska z myślą o nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym oferuje osobiste stacje pogodowe Hama EWS.

Użytkownik stacji pogodowej – umieszczonej w domu, biurze lub ogrodzie – może w każdej chwili sprawdzić czy w dalszej części dnia zanosi się na deszcz i jakiej aury można się spodziewać w nadchodzący weekend. W ofercie firmy Hama Polska znajduje się dwadzieścia modeli stacji pogodowych, które różnią się liczbą funkcji, wzornictwem oraz ceną. Najbardziej zaawansowanym modelem jest stacja pogodowa EWS-1500, na którą składa się 3-częściowy zestaw zawierający: stację bazową, bezprzewodowy czujnik zewnętrzny wiatru i temperatury oraz bezprzewodowy czujnik opadów deszczu. Prognoza pogody przekazywana jest za pomocą symboli graficznych. Stacja EWS-1500 zapewnia także prognozę zmiany ciśnienia i wilgotności powietrza.

Użytkownik otrzymuje na bieżąco informację na temat temperatury, siły wiatru, ciśnienia, wilgotności oraz fazy Księżyca. Alarm temperatury daje sygnał o osiągnięciu wcześniej zaprogramowanej wartości – zarówno powyżej, jak poniżej zera stopni Celsjusza. Stację pogodową można ustawić na biurku lub powiesić na ścianie. Czujnik wiatru można zamontować w oknie, w ogrodzie, na dachu lub przymocować do masztu. Model EWS-1500 automatycznie ustawia czas i datę kontaktując się drogą radiową z instytutem badawczym w Niemczech. Sugerowana cena detaliczna stacji pogodowej Hama EWS-1500 wynosi 499 zł.

Najtańsza stacja pogodowa Hama to model EWS-100 w sugerowanej cenie 69,90 zł brutto. To propozycja dla klientów, którym wystarczą podstawowe informacje na temat aktualnych warunków otoczenia. Zestaw składa się ze stacji bazowej i bezprzewodowego czujnika zewnętrznego. Przekazuje informacje o temperaturze od – 35 do + 65 stopni Celsjusza. Sprawdzi się również jako precyzyjne urządzenie pomiarowe w zamkniętych pomieszczeniach. Jedną z funkcji jest zapamiętywanie maksymalnej oraz minimalnej temperatury wewnątrz i na zewnątrz budynku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.