U2 i RIM prezentują nową aplikację dla użytkowników BlackBerry

Aplikacja U2 Mobile Album prezentuje na bieżąco aktualizowane wiadomości dotyczące najnowszego albumu U2 – No Line On The Horizon.

Aplikacja U2 Mobile Album powraca do tradycji wydawnictw muzycznych z czasów płyt winylowych i CD, kiedy to zdjęcia i dołączone do płyt informacje pozwalały głębiej wniknąć w stworzoną przez artystów muzyczną rzeczywistość. W erze cyfrowych technologii wizualna zawartość albumów muzycznych została zredukowana do zaledwie jednego zdjęcia. Platforma BlackBerry, wspierająca zmultimedia, bezprzewodową łączność opartą na technologii push jest narzędziem mającym zapewnić nowe wrażenia przy słuchaniu muzyki przez będących w ciągłym ruchu użytkowników rozwiązań BlackBerry.

– Członkowie zespołu U2, podobnie jak inni fani muzyki, zawsze doceniali wszystkie elementy wydawnictw muzycznych – łącznie z dodatkowymi zdjęciami i informacjami, które stanowiły stały element każdej płyty CD. Nic więc dziwnego, że zespół chce dostarczyć fanom treści o charakterze wizualnym, a aplikacja U2 Mobile Album jest do tego doskonałym narzędziem – mówi Paul McGuinness, menadżer zespołu U2.

U2 Mobile Album zawiera zróżnicowaną zawartość – zdjęcia, filmy, wywiady, najnowsze informacje na temat zespołu i jego twórczości, teksty piosenek oraz przykładowe utwory. Co więcej, użytkownicy smarfonów BlackBerry mogą za pomocą swojego urządzenia kupić pojedyncze piosenki lub cały album No Line On The Horizon. Drugim etapem rozwoju aplikacji będzie społeczność internetowa skupiająca fanów zespołu U2 z całego świata.

Darmową aplikację można pobrać ze strony www.blackberry.com/u2.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.