Ultracienkie notebooki Toshiby z systemem Windows 7

Toshiba prezentuje nową serię ultracienkich notebooków, które wyposażono w niskonapięciowe procesory Intela, wydajne baterie, LED-owe matryce oraz system Windows 7.

Premiera systemu Windows 7 zbliża się wielkimi krokami, zatem nie można się dziwić, że większość producentów przygotowuje się na nią w pocie czoła. Jednym z nich jest Toshiba, która właśnie dodała do swojej oferty dwa notebooki, wyposażone w preinstalowany system operacyjny Windows 7 Home Premium. Model o oznaczeniu Satellite T115, którego cena zaczyna się od 450 dolarów (ponad 1300 złotych), posiada ponadto 11,6-calowy, LED-owy ekran LCD wytworzony bez użycia rtęci, niskonapięciowy procesor Celeron lub Pentium SU4100, 2 GB pamięci RAM, 250-gigabajtowy dysk twardy oraz 6-komorową baterię, która zapewni do 9 godzin pracy po jednym ładowaniu.

Model o oznaczeniu T135 jest natomiast wyposażony w 13,3-calowy, podświetlany diodami LED ekran LCD, procesor Pentium SU2700 lub SU4100, dysk twardy o maksymalnej pojemności 500 GB, 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej oraz 6-komorową baterię. Cena tego modelu wyniesie minimum 600 dolarów (powyżej 1750 złotych).

Zanim kupisz małego notebooka, sprawdź koniecznie ranking CHIP-a!

Co więcej, w wyposażeniu obydwu nowych notebooków znajdziemy czytniki kart pamięci 5 w 1, łączność WiFi, multidotykowe touchpady, złącza HDMI, kamery internetowe, czujniki ochronne dla dysków twardych.

Toshiba rozpocznie sprzedaż nowych modeli z serii Satellite T100 22 października.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.