Zarządzanie zdjęciami bez wstawania z fotela w ramce PF700

TRANSCEND prezentuje ramkę cyfrową PF700 wraz z pilotem. Jej 7-calowy ekran o wysokiej jasności i proporcjach 16:9 potrafi wyświetlać nie tylko zdjęcia, ale i wideo.

PF 700 posiada funkcję Natura Tone, która pozwala na zaawansowaną regulację nasycenia barw. Ramka odtwarza zdjęcia w formacie JPG, oferując różne tryby ich wyświetlania: ustawienie jednego zdjęcia przez cały czas, slideshow, jednoczesne rozmieszczenie kilku zdjęć na ekranie. Ponadto użytkownik może uatrakcyjnić pokaz zdjęć przez wybór obramowania fotografii, użycie wygodnej funkcji zoomu oraz dodanie efektów animacji, takich jak rotacja.

PF700 pozwala na słuchanie muzyki w formacie MP3. Jednocześnie może pełnić funkcję  zegara oraz kalendarza z możliwością zaznaczania ważnych dat oraz opcją przypominania o nich. Urządzenie posiada także slot na karty pamięci SD, SDHC, MMC, MS oraz port USB.

Ramka cyfrowa PF700 dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Delikatnie zaokrąglone rogi oraz wyszukane wzory na obramowaniu decydują o atrakcyjnym wyglądzie urządzenia. Dzięki temu może ono być uzupełnieniem wnętrza pokoju gościnnego czy wystroju biura lub pomysłem na prezent.

Przewidywana cena ramki cyfrowej PF700 wynosi 261 zł brutto. Urządzenie jest objęte dwuletnią gwarancją producenta.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.