Zestaw klawiatura+mysz dla osób długo siedzących przy komputerze

Media-Tech WIRELESS KEYBOARD & MOUSE SET RF 2.4G MT1414

Dzięki technologii bezprzewodowej zestaw pozwala zaoszczędzić  miejsce na biurku – nie trzeba się już męczyć z plączącymi się bezustannie kablami. Automatyczna synchronizacja ogranicza instalację do minimum, a  małych rozmiarów odbiornik o zasięgu 10 metrów jest dodatkowa zaletą.

MYSZ

Dzięki przełącznikowi możliwa jest regulacja czułości myszy (500/1000 cpi), co pozwala na szybkie dopasowanie odpowiedniej czułości urządzenia podczas pracy z różnymi aplikacjami. Jednak najistotniejszą zaletą myszy jest technologia BLUE-TECH, która łączy zasięg działania i moc technologii optycznej z precyzją śledzenia laserowego. W rezultacie mysz działa na bardzo wielu podłożach – od niewykończonego blatu ogrodowego stołu po wykładzinę w pokoju.

KLAWIATURA

Ergonomiczny kształt klawiatury, klawisze o niskim profilu oraz wyprofilowana, aluminiowa podpórka pod nadgarstki mają umożliwiać wielogodzinne pisanie bez nadmiernego uczucia zmęczenia. 12 przycisków szybkiego dostępu umożliwi natychmiastowe uruchomienie wyszukiwarki internetowej, poczty e-mail, kalkulatora i wielu innych przydatnych aplikacji.

Gwarancja: 2 lata, sugerowana cena detaliczna: 149,99 PLN.