ABBYY FineReader 10 – precyzyjniejsze skanowanie dokumentów

FineReader 10 wykorzystuje kolejne generacje rozwiązań technicznych w zakresie odtwarzania formatowania dokumentów wielostronicowych oraz rozpoznawania obrazów z aparatów cyfrowych.

Bazując na kolejnych generacjach swoich dwóch głównych technologii – ABBYY ADRT (technologia adaptatywnego rozpoznawania dokumentów) do odtwarzania formatowania dokumentów wielostronicowych, a także technologii rozpoznającej tekst na zdjęciach cyfrowych, aplikacja FineReader 10 daje użytkownikom nowe możliwości, wychodząc poza tradycyjne rozpoznawanie tekstu.

W połączeniu z zorientowanym zadaniowo interfejsem, udoskonalone rozwiązania techniczne zapewniać mahą większą efektywność, łatwość użytkowania i wydajność w realizacji wszelkich zadań związanych z pracą z dokumentami, zarówno w przypadku użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych.

Aplikacja ABBYY FineReader 10 oferuje kolejne usprawnienia w dziedzinie odwzorowania układu strony, zwłaszcza w przypadku dokumentów z obrazami w tle (np. strony z czasopism). Nowa wersja zapewnia także większą nawet o 30 procent dokładność rozpoznawania tekstów w językach azjatyckich (np. chiński i japoński) oraz nawet o 20 procent większą w przypadku języków europejskich (np. angielski, francuski, niemiecki, polski itd.). Cechuje się ponadto nawet o 30 procent większą dokładnością w przypadku niskiej jakości wydruków, takich jak zdjęcia z aparatów cyfrowych i faksy, a także zapewnia dużo lepsze wyniki przetwarzania zdjęć wykonanych za pomocą aparatów w telefonach komórkowych.

Dostępność: Aplikacja ABBYY FineReader 10 dostępna będzie w trzech wersjach (Professional, Corporate oraz Site License), stworzonych z myślą o zaspokajaniu potrzeb różnych grup użytkowników i zróżnicowanych wymogów pod względem wydajności.

Produkt dostępny jest w cenach:

  • ABBYY FineReader 10 Professional Edition – 599 pln netto
  • ABBYY FineReader 10 Corporate Edition – 1 127 pln netto.

Dla użytkowników poprzednich wersji dostępny jest upgrade w niższej cenie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.