Ad-Aware – pobierz od nas najnowszą wersję

Download CHIP.eu

Za każdym razem, kiedy logujesz się do sieci, aby sprawdzić pocztę, zapłacić rachunki lub porozmawiać ze znajomymi na ulubionym portalu społecznościowym jesteś narażony na kontakt z cyberprzestępcami, którzy chcą wykraść jak najwięcej informacji z twojego komputera.

Ad-Aware skanuje i usuwa jakiekolwiek podejrzane oprogramowanie, znajdujące się na twoim komputerze, jak również blokuje dostęp atakom zdalnym. Możesz czuć się bezpieczny i nie przejmować trojanami, możliwością utraty haseł lu innych poufnych danych z twojego komputera.

Kluczowe funkcje programu to właśnie kompletna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, Ad-Watch Live, usuwanie rootkit’ów, przy minimalnym obciążeniu systemu. Program jest również łatwy do zainstalowania oraz sam się uaktualnia. Najnowsza wersja programu zawiera technologię genotypu, rozpoznawanie złośliwego oprogramowania metodą heurystyczną, nowe narzędzie do usuwania tego oprogramowania – The Neutralizer oraz dodatek do przeglądarki Internet Explorer – Download Guard.

Podsumowując, jest to świetny program do walki ze złośliwym oprogramowaniem.

Aplikacja do pobrania tylko u nas!