Amazon: Windows 7 sprzedaje się lepiej niż Harry Potter

Według statystyk brytyjskiego Amazona, na system Windows 7 wpłynęło więcej przedsprzedażowych zamówień, niż na jakikolwiek inny produkt w historii.

Nawet najnowsze powieści o Harry’ym Potterze nie są w stanie się równać z liczbą zamówionych kopii Windows 7 na wyspach brytyjskich. To wielki sukces biorąc pod uwagę fakt, że Harry Potter był jak dotąd najlepiej sprzedającą się marką w Wielkiej Brytanii, a systemy operacyjne w przedsprzedaży zamawiają przede wszystkim entuzjaści IT. Amazon nie zarejestrował nigdy, w całej swojej historii, tak wielkiej liczny zamówień. Co więcej, już dziś Windows 7 sprzedał się w standardowej sprzedaży lepiej, niż Vista w całym okresie przedsprzedaży.

– Windows 7 wyprzedził oczekiwania wszystkich i zostawił daleko w tyle wyniki przedsprzedaży ostatniego tomu o Harry’ym Potterze: Harry Potter i Insygnia Śmierci, dzięki czemu stał się najlepiej sprzedającym się towarem w historii Amazon.co.uk, a to dopiero początek, bo zamówienia wciąż napływają. Windows 7 jest też już teraz drugim najlepszym towarem naszego sklepu biorąc pod uwagę normalną sprzedaż. Wyprzedza go tylko książka Zaginiony Symbol autorstwa Dana Browna – mówi Brian McBride, dyrektor zarządzający Amazonem.

Windows 7 – dziś premiera!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.