Apple zaktualizowało Mac OS-a w marcu i już szykuje kolejny zestaw łatek

Apple: Windows 7 to starożytna technologia

Apple

Brain Croll, wicedyrektor działu marketingu Mac OS-a jest zdania, że użytkownicy systemów Microsoftu są zmęczeni „problemami, jakie sprawia system Windows” i spodziewa się, że większość z nich zacznie szukać alternatyw. Takich jak Mac OS X, który „jest łatwiejszy, stabilniejszy i bezpieczniejszy”.

– To dobry czas na przesiadkę na Maka. Dzięki Windows 7 tylko zyskujemy, bo to wciąż Windows. Zmieniło się w nim niewiele, jest wciąż złożony, bardzo drogi w uaktualnieniu i dziurawy. I długo się go instaluje. Windows 7 nie ma podstawowych aplikacji, takich jak komunikator czy klient pocztowy lub menadżer zdjęć. Trzeba samemu sobie je pobrać. Windows 7 to za dużo roboty dla przeciętnego użytkownika, to antyczna technologia, która się nie zmienia. Ludzie porzucając Windows XP będą szukali nowego komputera bez Windows – powiedział Croll.

Reklama

Los jednak nie uśmiecha się do Crolla, ani do Apple’a. Sprzedaż Windows 7 pobiła wszelkie rekordy. Zdaniem niektórych, Windows 7 w końcu pokonał jakościowo Mac OS-a. A jak ty uważasz?

Windows 7 – dziś premiera!