Atramentowe biurowe drukowanie od Epsona

Drukarka Epson Stylus Office B1100 oferuje małym firmom dużą szybkość druku i obsługę większych formatów papieru.

Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus Office B1100, drukarkę łączącą zalety atramentowej technologii Epsona z możliwością druku w formacie A3+. Uzupełnieniem obsługi większych formatów papieru jest wysoka szybkość kolorowego druku biurowego oraz oddzielne wkłady atramentowe o wysokiej pojemności.

Epson Stylus Office B1100 umożliwia przygotowywanie materiałów reklamowych dla klientów, ale równie dobrze nadaje się do precyzyjnego druku codziennych dokumentów biznesowych. Kombinacja głowicy drukującej Epson Micro Piezo i atramentu DURABrite Ultra zapewniać ma laserową jakość tekstu i żywe kolory na szerokiej gamie nośników. Atrament ma szybko schnąć i być odporny na wilgoć oraz rozmazywanie. Wszystkie te rezultaty można uzyskać przy szybkości druku sięgającej 30 stron na minutę.

Oddzielne wkłady atramentowe o wysokiej pojemności pozwalają wydrukować więcej stron i zapewniają koszt druku, według zapewnień producenta, strony zbliżony do drukarki laserowej. Atramenty można łatwo zidentyfikować dzięki zdjęciom na opakowaniach: podwójny wkład czarny jest oznaczony zdjęciem żyrafy, a wkłady kolorowe — zdjęciem nosorożca. Wkłady kolorowe są również dostępne w ekonomicznym multipacku.

Drukarka nie wymaga wstępnego nagrzewania i ma cechować się niskim zużyciem energii. Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 829 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.