Gadu Gate Project - rewolucja, ewolucja, czy coś jeszcze innego?

Czym jest Gadu Gate Project?

Czy GG Network pracuje nad czymś zupełnie nowym? Tak wynika z niepotwierdzonych informacji rozsianych w Internecie.

Pierwsze komentarze dotyczące zupełnie nowego projektu GG Network pojawiły się w komentarzach na portalu Internet Standard. Użytkownicy pisali o prezentacji biznesowej GG, która wyciekła do sieci. Prezentujemy ją poniżej:

Na prośbę Internet Standard rzecznik prasowy GG Network skomentował wyciek. – Zaoferujemy milionom polskich internautównową usługę. Projekt nazwany roboczo „Gadu Gate Project” łączy w sobie komunikację, telekomunikację i rozrywkę. Jest skierowany do masowej społeczności. Gadu Gate Project sprawi, że relacje pomiędzy osobami w sieci będą o kilka kliknięć bliżej, łatwiej dostępne, wielu z nas odkryje, jak wiele może nas łączyć, a „zaGGadanie” tak naprawdę jest tylko początkiem…. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej filozofii udostępniania łatwych rozwiązań, dostępnych dla każdego – oświadczył Jarosław Rybus.

Niestety, te słowa nie wyjaśniają praktycznie żadnych wątpliwości. Gadu Gate Project, według prezentacji, ma zastąpić wszystkie dotychczasowe usługi. Czy to oznacza również koniec komunikatora Nowe Gadu-Gadu? Na to, i inne pytania, postaramy się wam wkrótce odpowiedzieć.

0
Źródło: Internet Standard
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.