Diamentowa Motorola AURA

Po wczorajszym dniu nie chce mi się wierzyć, że jakakolwiek aura może być diamentowa – jedyne co mi się ciśnie na usta to aura beznadziejna. Ale jednak, Motorola twierdzi, że jej AURA jest jak najbardziej diamentowa.

Pokryty 18-karatowym złotem telefon został ozdobiony 30 olśniewającymi, okrągłymi diamentami, osadzonymi w błyszczących łukach znajdujących się wokół okrągłego wyświetlacza. Aluminiową klawiaturę wykończono elementami w kolorze Café Brown. Główną ozdobą klawiatury jest klawisz nawigacyjny wykonany z 18 karatowego złota, w którym osadzono cztery diamenty.

Okrągły wyświetlacz telefonu, jest chroniony soczewką wykonaną z 62-karatowego szkła szafirowego – jednego z najbardziej odpornych na zarysowania materiałów na Ziemi. Podczas tworzenia chemicznie trawionej i rzeźbionej obudowy wykorzystano takie same ochronne pokrycie, jakie stosuje się w luksusowych zegarkach.

Zajrzyj na nasz MobileBlog!

Jako, że AURA w wersji „zwykłej” kosztuje prawie 6 tysięcy złotych, to diamentowa odsłona może kosztować nawet trzykrotnie więcej. Polowanie na diamenty rozpocznie się w listopadzie.