Diamentowa Motorola AURA

Aura niezbyt dobrze nam się kojarzy, zwłaszcza po wczorajszym ataku zimy. Teraz jest jednak szansa, że się to zmieni, bowiem AURA to również nazwa diamentowego telefonu Motoroli.

Po wczorajszym dniu nie chce mi się wierzyć, że jakakolwiek aura może być diamentowa – jedyne co mi się ciśnie na usta to aura beznadziejna. Ale jednak, Motorola twierdzi, że jej AURA jest jak najbardziej diamentowa.

Pokryty 18-karatowym złotem telefon został ozdobiony 30 olśniewającymi, okrągłymi diamentami, osadzonymi w błyszczących łukach znajdujących się wokół okrągłego wyświetlacza. Aluminiową klawiaturę wykończono elementami w kolorze Café Brown. Główną ozdobą klawiatury jest klawisz nawigacyjny wykonany z 18 karatowego złota, w którym osadzono cztery diamenty.

Okrągły wyświetlacz telefonu, jest chroniony soczewką wykonaną z 62-karatowego szkła szafirowego – jednego z najbardziej odpornych na zarysowania materiałów na Ziemi. Podczas tworzenia chemicznie trawionej i rzeźbionej obudowy wykorzystano takie same ochronne pokrycie, jakie stosuje się w luksusowych zegarkach.

Zajrzyj na nasz MobileBlog!

Jako, że AURA w wersji „zwykłej” kosztuje prawie 6 tysięcy złotych, to diamentowa odsłona może kosztować nawet trzykrotnie więcej. Polowanie na diamenty rozpocznie się w listopadzie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.