Drukowanie i skanowanie zdjęć od Canona za 299 zł

Canon PIXMA MP490 ma pozwalać na drukowanie zdjęć z jakością typową dla punktu usług fotograficznych.

Urządzenie umożliwia wydruk zdjęć z różnego rodzaju kart pamięci i ich podgląd na wyświetlaczu TFT o przekątnej 4,5 cm. Zdjęcie w formacie 10 x 15 cm bez obramowania może zostać wydrukowane w czasie 43 sekund przy użyciu domyślnych ustawień.

Urządzenie wielofunkcyjne PIXMA MP490 charakteryzuje się prędkością druku ISO ESAT na poziomie 8,4 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym oraz 4,8 obrazów na minutę w trybie kolorowym. Opracowana przez firmę Canon technologia FINE z kroplami atramentu o objętości 2 pl, zapewnia rozdzielczość wydruku na poziomie 4 800 x 1 200 dpi. Zastosowany w kasetach Canon FINE atrament barwnikowy ma pozwalać uzyskać dobrą jakość drukowanych zdjęć, natomiast dodatkowy czarny atrament pigmentowy zapewnia wyrazisty i ostry tekst.

Skanowanie w rozdzielczości 1 200 dpi zapewnia szczegółowość obrazów. Tryb automatycznego skanowania automatycznie rozpoznaje skanowane materiały i przed ich zapisaniem dobiera optymalne ustawienia. Model PIXMA MP490 umożliwia bezpośrednie skanowanie na kartę pamięci. Oprogramowanie Easy-WebPrint EX pozwala na łatwe pobieranie, edytowanie i drukowanie informacji z Internetu oraz umieszczenie informacji z wielu stron na jednym arkuszu w celu oszczędności papieru. Z kolei Auto Photo Fix II to zaawansowane oprogramowanie, które koryguje wiele standardowych wad obrazów, w tym niedoświetlenie.

Cena urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA MP490 w salonach Komputronik oraz internetowym sklepie Komputronik.pl wynosi 299 zł brutto.

Zobacz też inne wielofunkcyjne urządzenia Canona w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.