Energooszczędny skaner dla fotografów

Urządzenie umożliwia szybkie skanowanie, retuszowanie i archiwizowanie szerokiej gamy klisz i odbitek.

Skaner cechuje się niskim zużyciem energii, a ponieważ nie wymaga nagrzewania, można używać go niemal natychmiast po włączeniu. Dzięki rozdzielczości optycznej 6 400 dpi i gęstości 3,4DMAX w przypadku skanowania klisz fotograficznych Epson Perfection V600 Photo powinien tworzyć obrazy wysokiej jakości, spełniając potrzeby fotografów w zakresie skanowania odbitek i filmów.

Skaner Epson Perfection V600 Photo jest wyposażony we wbudowany moduł do skanowania materiałów przezroczystych (TPU), który obsługuje panoramiczny film średniego formatu. Użytkownicy mogą tworzyć archiwa cyfrowe ze zdjęć, pasków filmu 35 mm, oprawionych slajdów oraz pełnowymiarowego filmu panoramicznego średniego formatu (6 x 22 cm).

Technologia Epson ReadyScan LED jest zgodna z normą ENERGY STAR i minimalizuje zużycie energii. Urządzenie ma tę dodatkową zaletę – nie wymaga nagrzewania, więc można przystąpić do skanowania natychmiast po włączeniu zasilania. Ponadto skanowanie materiałów odbijających światło jest 1,5-krotnie szybsze niż w poprzednich modelach.

Ulepszone oprogramowanie Epson Scan obsługuje teraz systemy Windows 7 i Snow Leopard, wyświetla okienko podglądu o zmiennych rozmiarach, umożliwia zapisywanie preferencji pod nazwą określoną przez użytkownika i oferuje funkcję automatycznej korekcji ekspozycji do skanowania filmów. Oprogramowanie Epson Scan może działać w trzech trybach: automatycznym i domowym, które ułatwiają skanowanie, oraz profesjonalnym, który spełnia potrzeby zaawansowanych użytkowników.

Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT: 1 299 zł

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.