EVA2000 – filmy w wersji HD z Internetu w twoim telewizorze

Internetowe witryny z filmami zyskały ogromną popularność. Oglądanie ich na ekranie większym niż monitor laptopa jest teraz możliwe dzięki EVA2000 Digital Entertainer Live.

Internetowe kanały z filmami zrewolucjonizowały rozrywkę w sieci. Każdy może zamieścić w nich film z wakacji czy własną, amatorską produkcję filmową. Część portali ma jednak o wiele więcej do zaoferowania. Za niewielką opłatą można oglądać pełnometrażowe produkcje filmowe w wersji High Definition. Teraz, za pośrednictwem urządzenia EVA2000, możemy obejrzeć ulubiony film lub serial na dużym kineskopie telewizora zamiast na kilkunastu calach przekątnej ekranu komputerowego.

EVA2000 to niewielkie, czarne urządzenie o rozmiarach domowego rutera, które pozwala na korzystanie z wszelkich multimediów na ekranie telewizora. Dzięki niemu można oglądać filmy, zdjęcia czy słuchać muzyki prosto z Internetu, bez konieczności korzystania z komputera. EVA2000 łączy się bezprzewodowo z Internetem za pomocą karty Wireless Wi-Fi USB. Problemu nie stanowi również korzystanie z multimediów zgromadzonych w pamięci przenośnej – za pomocą tego samego portu USB można podpiąć pamięć do urządzenia i przeglądać wszystkie pliki. EVA2000 może się również połączyć bezprzewodowo z urządzeniem ReadyNAS i korzystać z jego zasobów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.