Gadu Gate Project: oficjalne informacje od GG Network

GG Network, producent komunikatora internetowego Gadu-Gadu, pracuje nad nową usługą skierowaną do masowej społeczności polskich internautów.

Czym jest Gadu Gate Project, o którym

niedawno donosiliśmy

? To robocza nazwa nadana projektowi społecznościowemu, nad którym pracuje od dłuższego czasu cały GG Team. Projekt ten, o charakterze masowym, ma mieć charakter społecznościowy, skierowany do całej społeczności serwisów internetowych i telekomunikacyjnych. Usługa ma pozwolić na pełne wykorzystanie Internetu zarówno w rozrywce, komunikacji, telekomunikacji, jak i edukacji. Filozofią nowej usługi jest łatwy, na jedno kliknięcie, dostęp do wirtualnego świata. A rozmowa, zaGGadanie to dopiero początek.

Według GG Network odkryjemy, jak dużo może nas łączyć z inną osobą, i jak łatwo możemy rozwijać relacje, dzielić się wolnym czasem, a nawet uczyć, odświeżać znajomości ze szkolnej ławy i nawiązywać nowe, choćby z sąsiadką. Nowe wirtualne narzędzie to więcej niż komunikator. Pomimo, że będzie miało formę aplikacji, to będzie tak naprawdę połączeniem też usług web-owych.

Projekt ma ujrzeć światło dzienne w najbliższych tygodniach. Nazwa oficjalna nie została jeszcze upubliczniona. W skład sieci GG Network wchodzą m.in. takie usługi, jak: komunikator Gadu-Gadu, radio internetowe Open.Fm, serwis mikroblogowy Blip.pl, telefonia pre-paid GaduAIR, serwis społecznościowy MojaGeneracja.pl, serwis z grami Pykam.pl, serwis edukacyjny Nauka.pl, serwis rozrywkowy JaramSie.pl, serwis społecznościowy i geolokalizacyjny Bliziutko.pl, serwis forów dyskusyjnych Fora.pl, serwis Zamawianka.pl i wiele innych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.