Serwis zarządzany jest przez działający w ramach Google zespół o nazwie Data Liberation Front

Google prawdę ci podpowie

Mechanizm podpowiadania frazy do wyszukiwania w Google jest nie tylko pomocny. Mówi też wiele o samych internautach.

Wprowadzając tekst do formularza wyszukiwania w Google niejednokrotnie widzimy na ekranie okienko Google Suggest. To skrypt, który ma na celu oszczędzić nam żmudnego wpisywania literek (sic!) podpowiadając resztę frazy. Działa on na bardzo prostej zasadzie – sprawdza co wpisali inni użytkownicy i na tej podstawie podpowiada i nam frazę. Czasami jednak ludzie wpisują dość zabawne zapytania, przez co i podpowiedzi są dośc… oryginalne. Oto, co udało nam się znaleźć.

Makowcy, wasze komputery są błyszczące, śliczne i lubiane, ale wy już niezbyt. Google mówi „nie!” fanboyom.

World of Warcraft dla niektórych jest czymś więcej, niż grą. To piękny, wspaniały świat, w który warto inwestować serce, czas i pieniądze. A co myśli Google na ten temat?

Pamiętacie problemy iPhone’a z siecią 3G? Google też jej nie odbiera.

Steve Ballmer serdecznie nienawidzi Google’a. Przez giganta internetowego Microsoft wtopił pół miliarda dolarów. Google czuje wobec szefa MS dokładnie to samo.

Ostatni wynik Google’a mówi sam za siebie. Firefox jest lepszy od IE. I kropka.

Amazon powinien się wstydzić czytnika Kindle. Będzie sprzedawany tanio i w wielu krajach? Co z tego, skoro jest do bani?

Google, największa wyszukiwarka świata, zna odpowiedź na najważniejsze pytanie w historii ludzkości. Sensem życia i odpowiedzią na wszystko jest liczba 42. Jakieś pytania?

Ludzkość właściwie niewiele wie o swoim Stwórcy. Każda religia opisuje go w inny sposób. Google również nie ma zielonego pojęcia o tym, kto go stworzył

Grunt to samokrytyka…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.