Hannspree SD1073MR

Funkcjonalna ramka w przystępnej cenie. Cechuje się dobrą jakością obrazu oraz dużym 10 calowym ekranem.

Cyfrowa ramka Hannspree SD1073MR cechuje się nie tylko dużym rozmiarem ekranu, ale przede wszystkim bardzo bogatą funkcjonalnością. Urządzenie oprócz standardowej funkcji wyświetlania zdjęć ma możliwość odtwarzania muzyki w formacie MP3 oraz filmów wideo. Na 10-calowym ekranie o rozdzielczości 1024×600 pikseli obraz prezentuje się bardzo dobrze. Kolory są zbliżone do naturalnych, a obraz nie wykazuje nierównomiernego podświetlenia, jak się to ma w najtańszych modelach dostępnych na rynku.

Bardzo istotną i pozytywną cechą ramki Hannspree jest obsługa praktycznie wszystkich istotnych źródeł danych, na których współcześnie zapisujemy cyfrowe zdjęcia. Mowa tu oczywiście o rodzajach kart pamięci, a także zewnętrznych nośników pamięci ze złączem USB.

Konstruktorzy nie zapomnieli również o funkcjonalności oprogramowania sterującego. Należy również podkreślić, że jest ono dostępne w polskiej wersji językowej. Nawigowanie po menu ekranowym jest bardzo proste i intuicyjne. Niepotrzebna zdaję się być nawet dobrze opracowana instrukcja obsługi. Wśród funkcji w menu znajdziemy ładnie wyglądający kalendarz oraz zegar z budzikiem. Co ciekawe podczas przeglądania zdjęć możemy uruchomić funkcję oprawy muzycznej z plików MP3.

Ramka ma wbudowane dwa głośniczki, które co prawda nie grzeszą wysoka jakością odtwarzanego dźwięku, ale zawsze możemy uratować się zewnętrznym nagłośnieniem. To możliwe dzięki wyjściu audio mini Jack. Funkcjonalność urządzenia zwiększa poręczny pilot, który pozwala na wygodne sterowanie nim na odległość.

Cyfrowa ramka fotograficznaHannspree SD1073MR
Dostawcawww.hannspree.com
Przekątna ekranu10″
Rozdzielczość1024×600 (16:9)
Jasność250 cd/m2
Kontrast500:1
Formaty obrazówJPEG
Formaty muzykiMP3
Formaty wideoMPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
Wbudowana pamięć512 MB
Obsługiwane standardy kart pamięciCF, SD, MMC, MS, MS Pro, xD, USB Flash
Gwarancja24 miesiące
Cena400 zł
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.