Kierunkowe dyktafony Panasonic

Nowe dyktafony cyfrowe Panasonic wyposażone w opcję nagrywania kierunkowego ułatwią przeprowadzenie wywiadu, rejestrację prelekcji lub wykładu.

Dzięki dyktafonom Panasonic, użytkownicy nagrają i odtworzą pliki w formacie mp3. Pliki z łatwością mogą być kopiowane do komputera PC i odtwarzane za pomocą Windows Media Playera. Nowe modele dyktafonów zostały wyposażone zostały w silny tryb Zoom, czyli nagrywanie kierunkowe, które umożliwia nagranie głosu wybranej osoby z otoczenia znajdującej się na wprost, co szczególnie sprawdzi się podczas nagrywania przemówień, wykładów i wywiadów. Dodatkowo wszystkie modele umożliwiają w trybie manualnym dowolne ustawienia dla nagrywania własnego głosu lub głosu osoby znajdującej się naprzeciwko, jeżeli dyktafon trzymany jest blisko ust. W zależności od warunków nagrywania, użytkownicy mogą ustawić czułość nagrywania, tryb nagrywania (mono, stereo), a także włączyć lub wyłączyć Zoom.

Model US570 został wyposażony w tryb nagrywania grupowego Wide, który zapisuje wyraźne głosy kilku osób na spotkaniach, panelach dyskusyjnych czy wykładach na uczelni. Dyktafony cyfrowe US550 i US510 posiadają tryb Normal, który daje możliwość nagrywania dokładnie wszystkich dźwięków w otoczeniu.

Dyktafony cyfrowe Panasonic dostarczają użytkownikom dodatkowych korzyści dając możliwość wykorzystania ich jako pamięć masową. Mogą być one podłączone do portu USB komputera ułatwiając zapisanie nagrań na dysku twardym. Dodatkowo akumulator dyktafonu ładowany jest automatycznie po podłączeniu go do komputera przez port USB.

Wszystkie modele mogą być aktywowane głosem (VAS – Voice Activated System), posiadają także możliwość ochrony poprzez założenie hasła. Dyktafony te dają także możliwość nagrywania w 5 różnych prędkościach, przez 45 godzin na bateriach alkalicznych. Każdy z nowych dyktafonów daje możliwość zapisania 99 plików pogrupowanych w 4 foldery oraz 999 plików w 1 folderze muzycznym.

Nowe dyktafony dostępne są w sugerowanych cenach brutto:

  • RR-US590 – 449 PLN
  • RR-US570 – 369 PLN
  • RR-US550 – 299 PLN
  • RR-US510 – 259  PLN  
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.