Sklep z muzyką, filmami i innymi na iPhone’ie

Divante kompleksowo zrealizowało aplikację iKolporter dla użytkowników iPhone'a, która umożliwia wygodny dostęp do zasobów sklepu internetowego kolporter.pl.

Aplikacja stworzona przez Divante za pomocą API komunikuje się z silnikiem sklepu, dostarczając użytkownikom iPhone możliwość przeglądania oferty, wyszukiwania oraz składania zamówień. Jednocześnie jej interfejs jest zaprojektowany tak aby wykorzystać możliwości iPhone. iKolporter daje szybki dostęp do produktów ze sklepu internetowego – między innymi książek, filmów, gier czy sprzętu elektronicznego. Aplikację można bezpłatnie pobrać z App Store.

– Dostrzegamy duży potencjał po stronie użytkowników mobilnego Internetu. Zakupy internetowe realizowane przez telefon to segment rynku, który będzie się w przyszłości bardzo dynamicznie rozwijał. Wskazują na to nie tylko nasze własne dane sprzedażowe, lecz także opinie analityków. Dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowej aplikacji, której producentem jest firma Divante – mówi Robert Sołkiewicz, pełnomocnik zarządu ds. strategii i rozwoju e-biznesu Kolportera SA.

Divante zapowiada wypuszczenie przed końcem roku jeszcze kilku mobilnych aplikacji, wykonanych w różnych technologiach.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.