Koniec z lenistwem przed komputerem

eTreningi.pl to wirtualny klub sportowy, który udostępnia internautom pełnowymiarowe filmy treningowe przygotowane przez profesjonalnych trenerów.

Na witrynie można zatrzymać trening w dowolnym momencie, napić się wody, czy odebrać ważny telefon i mieć pewność, że nic nas nie ominęło i nic nie straciliśmy. Hasło przewodnie serwisu brzmi: „Nie musisz się zastanawiać czy zdążysz na swoje ulubione zajęcia, ani dźwigać ze sobą torby ze strojem na zmianę. Od dziś możesz mieć pełnowymiarowe treningi, prowadzone przez profesjonalnych trenerów z dostawą do domu.” eTreningi.pl to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy lubią aktywnie spędzać swój wolny czas, ale z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą robić tego w klubach sportowych.

To co ma świadczyć o innowacyjności pomysłu, to:

  • Dyscypliny sportowe, które do tej pory nie były prezentowane w formie treningów wideo
  • Pełne treningi, w których trenerzy pokazują wszystkie ćwiczenia, dzięki czemu użytkownicy mogą ćwiczyć tak jakby przebywali w klubie sportowym
  • Treningi składające się na całe cykle, dzięki czemu trenujący będą mogli poprawić swoją sprawność i nauczyć się nowych umiejętności
  • Możliwość sprawdzenia się w różnych dyscyplinach sportowych, dzięki czemu każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednią formę ruchu

W chwili obecnej portal oferuje dwa cykle treningowe przygotowane przez zespół eTreningi.pl. – Dla kobiet przygotowaliśmy jogę. Mężczyźni zapewne chętniej spróbują swych sił w Taekwondo. Są to pierwsze odcinki cykli, które zamierzamy w najbliższym czasie kontynuować – mówi współtwórczyni portalu, Kasia Fiszer. – Ponadto posiłkujemy się materiałami, które są dostępne w sieci. W tej chwili jest to trening fitness, tae-bo, stretching oraz trening wytrzymałościowy. Są to materiały zagraniczne i  stanowią zamkniętą całość. W najbliższym czasie zamierzamy także udostępniać inne dyscypliny sportu – dodaje.

Poza materiałami filmowymi eTreningi publikują także artykuły dotyczące uprawiania sportu. Dotykają one różnej tematyki – motywują do ćwiczeń, tłumaczą taktykę gier zespołowych, opowiadają historię dyscyplin. Odkryją także tajemnice właściwej diety czy sposobów unikania kontuzji bądź radzenia sobie z urazami.

Użytkownicy portalu nie będą tylko jego biernymi odbiorcami. Mogą dodawać na jego łamy własne teksty dotyczące sportu i treningu bądź prezentować swój trening w formie własnych nagrań. Swoimi wrażeniami mogą podzielić się komentując treści i oceniając je.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.