Eksplodujący iPod dosłownie wtopił się w nogę chłopca

Kroll Ontrack pomoże użytkownikom Apple’a

Umowa zawarta przez firmę iSource oraz polski oddział Kroll Ontrack pozwoli odzyskać fanom produktów z jabłkiem w logo najcenniejsze dane z ich urządzeń bez utraty gwarancji.

Podstawową korzyścią dla użytkowników produktów firmy Apple będzie możliwość szybkiego odzyskania danych, które utracili wskutek przypadkowego skasowania plików bądź zniszczenia sprzętu. Użytkownicy, którzy stracili dane ze swych nośników będą mogli przekazywać je do punktów serwisowych iSource. Następnie trafią one do katowickiego laboratorium odzyskiwania danych Kroll Ontrack.

– Podpisanie umowy o współpracy z firmą iSource to przede wszystkim korzyści dla tych fanów marki Apple, którzy pragną, by ich najważniejsze dane zostały odzyskane szybko, w sposób profesjonalny i bez utraty gwarancji. Dotyczy to zarówno użytkowników prywatnych, jak i firm, które coraz częściej decydują się na korzystanie z komputerów Mac. Co ważne, w przypadku podjęcia decyzji o odzyskaniu danych, ekspertyza nośnika wykonana przez naszych specjalistów będzie bezpłatna – mówi Marek Suczyk, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Kroll Ontrack.

– Cieszymy się ze współpracy z Kroll Ontrack, ponieważ dzięki 20-letniemu doświadczeniu, zdobył on pozycję niekwestionowanego lidera branży odzyskiwania danych i analizy dowodów elektronicznych. Dzięki partnerstwu, iSource rozwinie swoją ofertę serwisową bazując na rozległej wiedzy, narzędziach oraz najnowszych dostępnych technologiach – mówi Janusz Borodziński, Dyrektor ds. Techniki w firmie iSource.

Podpisana przez firmy umowa pozwoli ponadto na zakup programów Kroll Ontrack przeznaczonych m.in. do odzyskiwania danych utraconych przy kasowaniu danych, formatowaniu lub awarii systemu (program EasyRecovery) bezpośrednio w punktach serwisowych iSource.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.