Lekka i mała nawigacja BLOW GPS35V

Cienka obudowa, mały ciężar, najnowsze wersja oprogramowania AutoMapa i MapaMap oraz najprawdopodobniej atrakcyjna cena – to główne zalety GPS35V.

Nawigacja BLOW GPS35V posiada dotykowy ekran TFT-LCD o przekątnej 3,5 cala o rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Dzięki swym niewielkim wymiarom (98 x 78 x 16 mm) urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i można je łatwo schować do schowka w samochodzie lub w kieszeni.

BLOW GPS35V pracuje pod kontrolą procesora Centrality Atlas III 400MHz i dysponuje pamięcią RAM o wielkości 64 MB. Pamięć wewnętrzna NAND Flash wynosi 64 MB, a wbudowany czytnik kart SD/MMC pozwala na zastosowanie wymiennych nośników o  pojemności do 4 GB. Szybkie ustalenie pozycji GPS oraz sprawną nawigację na trasie zapewnia wbudowany moduł SiRF4410.

Podobnie jak inne urządzenia marki BLOW, model GPS35V wyposażony został w zaawansowane funkcje multimedialne. Odtwarzacz filmów wideo pozwala na odczyt plików w formatach WMV9, MPEG4, DivX, Xvid, MPEG2 i AVI, natomiast odtwarzacz muzyki gwarantuje obsługę nagrań w formacie MP3, WMA i WAV. Gniazdo audio jack 3.5mm umożliwia podłączenie do urządzenia standardowych słuchawek stereo, dzięki czemu GPS35V pełni także rolę przenośnego centrum multimedialnego. BLOW GPS35V wyposażony jest ponadto w przeglądarkę obrazów JPEG, BMP, PNG i GIF, która może się przydać do prezentacji i selekcji zdjęć z aparatu cyfrowego, a także czytnik e-booków w formacie TXT.

Nawigacja BLOW GPS35V dostępna będzie z Auto Mapą PL i EU, MapąMap TOP 6.0 jak również bez mapy.

Zobacz też inne nawigacje BLOW w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.