Wszystkie systemy UPS serii DX objęte są 24 miesięczną gwarancją

Mały, wydajny, „zielony” UPS od CyberPower

CyberPower wprowadza na polski rynek systemy UPS z serii DX. W niewielkiej, eleganckiej obudowie zawarto moc i funkcjonalności, które zaspokajają potrzeby użytkowników w domu czy małej firmie.

Seria DX przeznaczona jest dla osób, które cenią uniwersalność, łatwe zarządzanie oraz wysoką wydajność skoncentrowane w małym i lekkim urządzeniu. UPS-y zostały zaprojektowane w oparciu o nowy falownik wysokiej częstotliwości (high frequency inverter) oraz wydajną ładowarkę (high efficiency charger), dzięki czemu powstała energooszczędna konstrukcja, która zapewnia wszystko czego potrzebują użytkownicy z segmentu SOHO/SMB.

Wyposażono ją w trzy filtrowane i podtrzymywane przez zasilanie z baterii gniazda „z bolcem” oraz udoskonalone funkcje bezpieczeństwa. Pozwala to użytkownikom na efektywną ochronę najważniejszych urządzeń elektrycznych w przypadku utraty zasilania.

UPS-y z serii DX wykorzystują opatentowaną przez CyberPower technologię GreenPower UPS. Dzięki niej zużywają nawet o 75 procent mniej energii w porównaniu do standardowych rozwiązań – emitując podczas pracy do 80 procent mniej ciepła, przy zachowaniu 100 procentowej wydajności.

Dostępne są trzy modele urządzeń o różnych pojemnościach: DX 400E – 400VA/240W, DX 600E – 600VA/360W i DX 800E – 800VA/480W. Cena modelu DX 400E wynosi 179 zł brutto, DX 600E kosztuje 199zł a za DX 800E trzeba zapłacić 249zł.

Urządzenia dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych Konsorcjum FEN – dystrybutora CyberPower w Polsce.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.