Monitor Acer S243HL z podświetleniem WLED

Monitor LCD S243HL posiada dynamiczny współczynnik kontrastu równy 8 000 000:1. Za urządzenie zapłacimy niecały 1 000 zł.

24-calowy monitor panoramiczny wyróżnia się cienkim profilem, mniej niż 15 mm, z czarną ramą oraz podstawą w kształcie litery „L” z wykończeniem ze szczotkowanego metalu. Umieszczona z boku podstawa nadaje monitorowi charakterystyczny wygląd. Ponadto, można na niej łatwo położyć klawiaturę i zaoszczędzić cenne miejsce na biurku. W postawie znajduje się też wbudowany głośnik, który jest eleganckim akcentem i zwiększa funkcjonalność monitorów z serii S.

Dynamiczny współczynnik kontrastu o wartości 8 000 000:1, jest optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management, która analizuje każdą scenę w celu dostosowania parametrów obrazu dla każdej klatki. Dzięki temu, uzyskuje się wspaniałe odwzorowanie stopniowania kolorów i szczegółów, zwłaszcza w bardzo ciemnych lub bardzo jasnych scenach.

Firma Acer opracowała zupełnie nową serię profesjonalnych monitorów EcoDisplay. Ze względu na energooszczędność, cienką konstrukcję oraz materiały niezawierające rtęci, do tej grupy zalicza się też monitor S243HL. Ponadto, monitor S243HL jest objęty gwarancją braku uszkodzonych jasnych pikseli.

W monitorze S243HL zastosowano podświetlenie z białymi diodami LED, które nie zawierają niebezpiecznych substancji, takich jak rtęć, czy halogeny. W porównaniu z monitorami wyposażonymi w tradycyjne podświetlenie CFFL, S243HL może zużywać nawet o 63% energii mniej.

24-calowy panel LCD wyswietla obraz o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Dwa interfejsy HDMI umożliwiają przesyłanie nieskompresowanych danych wideo, a tym samym odtwarzanie nagrań z zachowaniem wysokiej jakości obrazu.

Cena monitora S243HL wynosi 999 zł brutto.

Zobacz też inne monitory Acera w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.