Multimedia w samochodzie

BLOW LCD-102R dysponuje panoramicznym wyświetlaczem 16:9 o przekątnej 10,2", dzięki czemu dobrze współpracuje z przenośnym odtwarzaczem DVD.

BLOW LCD-102R zapewnia odbiór analogowych stacji telewizyjnych w systemach PAL, NTSC i SECAM, a więc może być używany nie tylko w Polsce, ale również na wszystkich kontynentach świata. Dzięki zastosowaniu technologii PLL (Phase Locked Loop), która umożliwia automatyczną regulację częstotliwości, BLOW LCD-102R ma gwarantować stabilny odbiór sygnału TV i pozwala uniknąć efektu śnieżenia obrazu. Urządzenie przystosowane jest także do odbioru telewizji kablowej.

Telewizja to nie jedyne zastosowanie dla LCD-102R. Urządzenie wyposażone jest w rozszerzenie MMI, które zapewnia współpracę z zewnętrznymi odtwarzaczami wideo DVD i SVCD, pozwala także na podłączenie iPoda lub konsoli do gier. Na komfort obsługi LCD-102R  wpływa możliwość sterowania zestawem przy pomocy pilota. Innym udogodnieniem jest funkcja włączania lub wyłączania urządzenia o określonych godzinach, co zapobiega niepotrzebnemu rozładowaniu akumulatora. Podobne zalety ma funkcja automatycznego przechodzenia w stan czuwania w razie braku sygnału, dzięki któremu użytkownik nie musi pamiętać o tym, by wyłączyć urządzenie, gdy nie jest używane.

Panoramiczny panel TFT LCD w BLOW LCD-102R odznacza się rozdzielczością 800 x 480 pikseli. Menu odbiornika dostępne jest w języku polskim oraz angielskim. Ponieważ odbiornik pozwala na wybór poziomej lub pionowej orientacji obrazu, sposoby montażu LCD-102R są praktycznie nieograniczone. Dzięki dołączonemu do zestawu zasilaczowi samochodowemu we wnętrzu pojazdu nie trzeba prowadzić dodatkowego okablowania – wystarczy podpiąć BLOW LCD-102R do gniazdka zapalniczki. W opakowaniu znajduje się  również zasilacz sieciowy, co pozwala na wykorzystanie LCD-102R w pokoju hotelowym, pod namiotem czy w przyczepie kempingowej i wszędzie tam, gdzie dostępne jest zasilanie prądem zmiennym 220-240 V.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.