Windows XP, Vista i 7 - wszystkie mogą się zawieszać po ostatniej partii aktualizacji

Nadzwyczaj drogi upgrade z Windows XP do 7

Według firmy analitycznej Gartner, przedsiębiorstwo z sektora średniego, które zdecyduje się na upgrade z systemu Windows XP do 7, zapłaci za taką zmianę na jednym stanowisku aż 1930 dolarów!

Dla użytkownika indywidualnego być może przesiadka ze starszego systemu XP do najnowszej Siódemki nie zrujnuje portfela, ale inaczej sprawa się ma z przedsiębiorstwami. Otóż według badań firmy Gartner, średniej wielkości firma, która zdecyduje się na taki krok, będzie musiała zapłacić nawet 1930 dolarów za przesiadkę jednego stanowiska pracy na nowy system. Wiąże się to oczywiście z potrzebą wymiany praktycznie całego sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz zakupu licencji na Windows 7.

Najtańsze przejście z systemu XP do Siódemki, wraz z częściową wymianą sprzętu i oprogramowania, kosztować będzie 1035 dolarów.

Wszystko to, co powinieneś wiedzieć o Windows 7!

Firma, która wcześniej zdecydowała się na przesiadkę z XP do Visty, za upgrade do najnowszego OS-u zapłaci oczywiście znacznie mniej – w większości przypadków bowiem nie będzie niezbędna wymiana sprzętu. Windows 7 jest według zapewnień Microsoftu, całkowicie kompatybilny z Vistą.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.