Niedrogie głośniki Creative’a dla nieco bardziej wymagających

Creative wprowadził na polski rynek zestawy głośnikowe Creative Inspire T3130 oraz T6160, które mają łączyć wysoką jakość z przystępną ceną.

Głośniki zostały wykonane, według zapewnień producenta, z wykorzystaniem wysokiej jakości elementów i zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wysoką jakość dźwięku oraz duży poziom głośności przy minimalnych zniekształceniach.

Głośniki Creative Inspire T3130 to system głośnikowy typu 2.1. W subwooferze zastosowano głośnik z dużym skokiem membrany (typu long-throw) oraz dużą tubę, aby zapewnić dodatkowe podbicie basów. Opatentowana technologia Creative IFP (Image Focusing Plate) wykorzystana przy konstrukcji przedniej płyty rezonansowej każdego z głośników satelitarnych pozwala poprawić odwzorowanie dźwięku w przestrzeni, zapewniając jego większą precyzję przy jednoczesnym zachowaniu równowagi tonalnej.

Głośniki Creative Inspire T6160 pracują w systemie 5.1. W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań, przednia płyta rezonansowa każdego z głośników satelitarnych zbudowana jest z wykorzystaniem technologii Creative IFP, która dzięki ukształtowaniu przestrzeni wokół membrany poprawia sprawność i kierunkowość, nie wpływając na równowagę tonalną. Doznania słuchowe potęgować mają rozwiązania takie, jak Creative Phase Cap, czyli przedłużenie w kształcie pocisku, które poprawia działanie głośnika, odsuwając czułe częstotliwości środkowe od częstotliwości wyższych w celu zmniejszania zniekształceń. Całość dopełnia subwoofer z głośnikiem 5,25 cala typu long-throw.

Głośniki Creative Inspire T3130 oraz Creative Inspire T6160 są teraz dostępne w sklepach na terenie całej Polski, a ich cena detaliczna to odpowiednio 179 PLN oraz 299 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.