Noc z Xboxem 360

Microsoft zaprasza na imprezę w trakcie które będzie można zagrać w takie tytuły jak Forza 3, Pro Evolution Soccer 2010 i Guitar Hero 5. Szczegóły w notce prasowej poniżej.

„Przed nami kolejne dwie imprezy z serii Xbox Night. 

Tradycyjnie już proponujemy wam Warszawski Lucid – 24.10.2009r. i Wrocławski Liverpool 25.10.2009r. 

Tym razem w Warszawie bawić się będziecie mogli już od godz. 10.00. O tej porze zaplanowano start premierowego turnieju w Pro Evolution Soccer 2010. Pierwszy raz w Polsce będziecie mogli rywalizować ze sobą w najnowszą grę Konami. 

Główną atrakcją jest kolejny pokaz gry – zaprezentujemy Wam Forza Motorsport 3 na specjalnym symulatorze zbudowanym z trzech konsol Xbox 360, trzech monitorów oraz wyścigowego fotela i kierownicy firmy Fanatec. 

Ponadto w klubie Lucid nie zabraknie możliwości rywalizacji w Guitar Hero: World Tour oraz The Beatles: Rockband We Wrocławiu czekają na Was także wielkie tytuły. Główną atrakcją będzie oczywiście Forza Motorsport 3, w której to na dwóch stanowiskach będziecie mogli się przekonać, co oznacza wirtualna rywalizacja na torze wyścigowym. 

Dodatkowo emocje podkręci turniej w najnowszą – piątą – odsłonę Guitar Hero. Nie przegap okazji. Tradycyjnie do wygrania wiele ciekawych gadżetów. 

24 październik 2009 r., godzina 10:00, Klub Lucid, Centrum Handlowe Blue City, Warszawa. 

Atrakcje wieczoru: turniej Pro Evolution Soccer 2010, premierowy pokaz Forza Motorsport 3, Guitar Hero: WT oraz The Beatles: Rockband 

25 październik 2009 r., godzina 17:00, Klub Muzyczny Liverpool, ul. Świdnicka 37, Wrocław. 

Atrakcje wieczoru: premierowy pokaz Forza Motorsport 3, turniej w Guitar Hero 5.”

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.