Cyfrowe wyjście SPDIF, które przesyła sygnał cyfrowy do odbiornika audio-video dla uzyskania najlepszego dźwięku przestrzennego

Odtwarzacz multimedialny WD TV Live z dostępem do Sieci

WD prezentuje nowy odtwarzacz multimedialny z dostępem do Sieci, potrafiący nie tylko odtwarzacz materiały Full HD, ale również pozwalający przeglądać Internet na ekranie telewizora.

Nowe urządzenie WD TV Live HD Media Player ułatwia odtwarzanie filmów w jakości HD, przechowywanych na dyskach USB lub sieciowych oraz przeglądanie stron internetowych na ekranie telewizora HD. Bazując na odtwarzaczu multimedialnym WD TV HD, nowy model oferuje jeszcze bardziej intuicyjny interfejs, aby użytkownicy mogli mieć komfortowy dostęp do swojego multimedialnego cyfrowego świata w salonie, bez konieczności korzystania z komputera.

Podłączenie urządzenia do Sieci za pomocą portu Ethernet, umożliwia odtwarzanie wideo z sieciowych dysków zewnętrznych lub transfer z komputerów PC albo Mac na ekran odbiornika telewizyjnego HD. Odtwarzacz jest kompatybilny ze standardem DLNA. Wysokiej rozdzielczości menu ekranowe pozwala centralnie zarządzać wszystkimi dostępnymi mediami użytkowników w jednym eleganckim i łatwym w nawigacji interfejsie.

WD TV Live HD Media Player jest podłączany bezpośrednio do telewizora HD za pomocą kabla kompozytowego lub HDMI i odtwarza niemal każdy plik zapisany na dysku USB, kamerze cyfrowej czy aparacie.

Nowy odtwarzacz WD będzie dostępny u wybranych reselerów i dystrybutorów WD (m.in Komputronik, Vobis, Yamo). Sprzęt jest objęty 2-letnia gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi około 500 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.