AutoMapa 6 już jest prawie gotowa

Optymalna podróż z AutoMapą 6

Rozpoczęły się zamknięte beta-testy szóstej wersji jednej z najpopularniejszych map do GPS-ów. Nowa AutoMapa to przede wszystkim unikanie korków oraz wygodniejsza obsługa.

AutoMapa 6 już jest prawie gotowa. Czy będzie warto uaktualnić aplikację do nowej wersji? Zachęcić ma nas cała gama nowości, które powinny ułatwić podróż i sprawić, że będzie ona przyjemniejsza. AutoMapa 6 w obecnym stanie rozwoju obsługuje system AutoMapa Traffic, który dzięki statystycznym danym na temat natężenia ruchu pomoże ominąć największe korki. Jeżeli urządzenie ma stały dostęp do Internetu (na przykład telefon komórkowy), dane te można na bieżąco aktualizować.

To jednak nie jest jedyna zmiana w nowej AutoMapie. Aplikacja została wyposażona w nowe algorytmy wyznaczania tras, który uwzględnia wspomniane wcześniej korki, a także inne czynniki mogące przyspieszyć bądź opóźnić podróż. Program pracuje też szybciej i jest wygodniejszy w obsłudze dzięki takim funkcjom, jak zintegrowany ekran wyszukiwania adresów, ostrzeżenia o rzeczywistych ograniczeniach prędkości czy też nieco inna, lepiej zoptymalizowana obsługa interfejsem dotykowym.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.