Platforma testowa od Cooler Mastera

Cooler Master CL-001-KKN1-GP to specjalistyczne urządzenie, które zainteresuje przede wszystkim ludzi zajmujących się wszelkiej maści testami oraz podkręcaniem podzespołów.

Nie jest to typowa obudowa, a raczej pewnego rodzaju blat warsztatu. Założeniem projektantów było oddanie w nasze ręce elastycznej platformy testowej, która ułatwia wymianę poszczególnych części szybko i łatwo. Overclocking dawno wyszedł z podziemia a nowy produkt Cooler Mastera jest na to najlepszym dowodem i hołdem złożonym wszystkim maniakom rozgrzewania procesorów czy kart graficznych do czerwoności.

Płytę główną montujemy na górze platformy i dzięki temu mamy niczym nie skrępowany dostęp do procesora, pamięci karty graficznej czy testowanego akurat chłodzenia. Konstrukcja urządzenia jest otwarta z tyłu i z przodu tak więc cały czas mamy dopływ świeżego powietrza. Wewnątrz obudowy znajdziemy miejsce na zasilacz, dyski twarde 3,5″/2,5″ oraz napęd 5,25″. Dwa duże otwory posłużą do schowania uciążliwego okablowania pod płytę główną.

Platforma testowa umożliwia montaż aż czterech rodzajów płyt głównych – instalacja odbywa się w poziomie więc nie ma problemu z mocowaniem ciężkiego chłodzenia lub karty graficznej sporych rozmiarów.

Cena w Yooki.pl to 349 zł.

0
Źródło: Yooki.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.