Powiedz to prosto w oczy

MonsterPolska

Każdy, kto pracuje w biurze, wie jak drobne (lub poważne) przywary współpracowników potrafią zepsuć atmosferę w pracy. Koleżanka nie zmywa po sobie kubków, współpracownicy nie oddają pieniędzy za prezent imieninowy dla szefa, a sam szef za krótko wiąże krawat i opowiada nieśmieszne dowcipy…

Trudno powiedzieć o tym wprost zainteresowanej osobie. Dlatego internetowy serwis kariery monsterpolska.pl stworzył stronę tajneprzezpoufne.pl – anonimową ankietę o szefie, współpracowniku lub warunkach pracy, którą można przesłać wprost do zainteresowanego.

Na stronie zaprojektowanej w postaci białej tablicy szkoleniowej znajdują się trzy rodzaje ankiet: „O Szefie”, „O Współpracownikach” oraz „O Warunkach Pracy”. Każda składa się z 5 pytań, w tym jednego pytania otwartego. W ankiecie można zwrócić uwagę kolegom, którzy podbierają z lodówki mleko do kawy, zbyt głośno puszczają muzykę, lub przeciwnie – powiedzieć im, że nigdy nie pracowało się w fajniejszym zespole i zaproponować kolejny wyjazd integracyjny.

Można też udzielić anonimowej informacji zwrotnej szefowi. Po wypełnieniu ankiety należy podać email osoby, do której ma trafić ankieta. Odbiorca otrzyma anonimowe powiadomienie z serwisu tajneprzezpoufne.pl z dostępem do ankiety.

Serwis jest w pełni anonimowy – wiadomości trafiają wyłącznie do osoby, do której są zaadresowane. Ponadto na stronie tajneprzezpoufne.pl nie są archiwizowane adresy e-mail osób, które wypełniają bądź otrzymują ankiety. Tym samym użytkownik ma gwarancję, że nadawca nie dowie się, kto wypełnił ankietę.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News