Smartfon LG z Androidem, ekranem dotykowym i klawiaturą QWERTY

LG oficjalnie prezentuje swój najnowszy smartfon z platformą Google Android, wyposażony w wysuwaną klawiaturę QWERTY, łączność WiFi i 5-megapikselowy aparat cyfrowy z fleszem LED.

Firma LG oficjalnie zaprezentowała swoje pierwsze urządzenie o nazwie GW620, które wykorzystuje system operacyjny Google Android. Jest to dwuzakresowy smartfon UMTS (900/2100) i czterozakresowy GSM, wyposażony w łączność WiFi, Bluetooth, 2 lub 4 GB wbudowanej pamięci, gniazdo kart microSD, 5-megapikselowy aparat z autofokusem i fleszem LED, 3-calowy, rezystywny panel dotykowy o rozdzielczości 480 x 320 pikseli oraz interfejs użytkownika S-Class, nałożony na system Android w wersji 1.5.

LG dorzuca od siebie również usługę SNS Manager (Social Networking Service), integrującą serwisy społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter z Kontaktami. W tle pracuje funkcja rozpoznawania twarzy, która automatycznie połączy zdjęcia rozpoznanych osób z wpisami w książce adresowej.

Zajrzyj również na nasz MobileBlog, gdzie dowiesz się, że Android trafił również na netbooka!

Bateria o pojemności 1500 mAh pozwoli maksymalnie na 700 godzin czuwania lub 7,7 godziny rozmów w trybie 3G. Najnowszy smartfon LG obsługuje karty pamięci o pojemności do 32 GB.

Koreański producent nie podał jednak ceny smartfona, który na rynek ma trafić pod koniec 2009 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.