Strumieniowanie filmów HD do twojego telewizora

Technologia strumieniowa umożliwia odtwarzanie multimediów z plików lub przesyłanych bezpośrednio z sieci na ekranie telewizora HD.

ITB-3000 obsługuje usługi DLNA / UPnP, bazując na technologii kompresji MPEG-4/H.264. Urządzenie pozwala na korzystanie z rozwiązań IP multicast video oraz na konfigurację domowej sieci multimedialnej. Dekoder STB pozwala na odtwarzanie strumieni wideo, dźwięku oraz telewizji IPTV bezpośrednio z Internetu. ITB-3000 został dostosowany do wymagań stawianych przez dostawców sieciowych usług multimedialnych opartych na protokole IP, ale ma być bardzo łatwy do zainstalowania przez użytkowników domowych. Aby bezproblemowo surfować po Internecie, a także w łatwy sposób uzyskać dostęp do cyfrowych multimediów na ekranie telewizora, ITB-3000 wyposażono w przeglądarkę Internetową. Po ustawieniu połączenia internetowego, można wygodnie rozsiąść się na kanapie z pilotem zdalnego sterowania i wyszukać ulubione programy IPTV, pliki wideo czy przeglądać sieć.

PLANET ITB-3000 korzysta z usług takich, jak Video-on-Demand (VoD) czy IPTV. ITB-3000 łączy się z sieciami IP poprzez dedykowany port 100/1000 Base-T Ethernet pozwalający na łatwą instalację urządzenia niezależnie od technologii dostępu do sieci szerokopasmowej. Poza wyjściami S-Video, cyfrowego dźwięku (S/PDIF) i analogowymi, ITB-3000 posiada cyfrowe wyjście HDMI oraz wyjście komponentowe pozwalające na podłączenie do ekranów obsługujących technologię HD.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.