Uniwersalny pilot do wszystkiego

Do oferty Hama trafił pilot Thomson ROC 10509 z kolorowym ekranem LCD. Pilot może obsłużyć jednocześnie nawet do 10 różnych urządzeń audio/wideo.

Do zalet uniwersalnego pilota Thomson ROC 10509 należeć mają między innymi intuicyjna obsługa oraz solidna obudowa w czarnym kolorze. Całość uzupełnia ekran LCD, który wyświetla logotypy ulubionych stacji telewizyjnych. Dzięki temu użytkownik nie musi „biegać” po dziesiątkach czy setkach kanałów, aby dotrzeć do pożądanego nadawcy. Wystarczy szybkie wskazanie odpowiedniego logotypu na panelu LCD, aby cieszyć się ulubionym programem. Co ciekawe, poszczególni członkowie rodziny mogą w ten sposób zaprogramować do pięciu ulubionych przez siebie stacji. Wystarczy sięgnięcie po pilota Thomson ROC 10509 i wybranie swojego profilu za pomocą jednego przycisku.

Model ma szereg dodatkowych funkcji, które ułatwiają zarządzanie złożoną domową infrastrukturą audio/wideo. Uniwersalny pilot Thomson ROC 10509 zapewnia między innymi wyłączenie wszystkich tego typu urządzeń za pomocą jednego przycisku. Producent umożliwił programowanie różnych funkcji dla wybranych przycisków, w zależności od potrzeb i przyzwyczajeń użytkownika.

Uniwersalny pilot Thomson ROC 10509 trafi na polski rynek w listopadzie br. Sugerowana cena detaliczna urządzenia będzie wynosić 399 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.