Wideokonferencje z modemem USB 307 Sierra Wireless

Urządzenie pozwala na szybki transfer danych przy użyciu sieci komórkowych. Prędkość ściągania do 21 Mb/s oraz prędkość wysyłania do 5,76 Mb/s można osiągnąć dzięki wykorzystaniu techniki HSPA+.

USB 307 jest rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych jak i również biznesowych. Pozwala na szybsze wysyłanie dużych wiadomości e-mail, dostęp do Internetu, prowadzenie wideokonferencji, oglądanie mediów strumieniowych a także wygodny dostęp do korporacyjnych zasobów poprzez VPN. Urządzenie jest zoptymalizowane do pracy w krajach europejskich w częstotliwościach 900 i 2 100 MHz.

Modem Sierra Wireless USB 307 współpracuje zarówno z Windows jak i Mac OS X. Wykorzystanie mechanizmu THRU-Install umożliwia instalację USB 307 bez użycia dodatkowych nośników ze sterownikami. Dzięki temu dostęp do Internetu można zestawić w kilka chwil na dowolnym komputerze. Mechanizm THRU-Install uruchomi się automatycznie przy pierwszym włożeniu modemu do portu USB. Kompaktowa i niewielka budowa (65 mm długości) pozwalają na montaż modemu w notebooku jak również komputerach PC. Solidne materiały, z których została wykonana obudowa według zapewnień dystrybutora, firmy Wel.com, zapewniać mają bezawaryjną pracę. Gniazdo kart microSD pozwoli na rozbudowę modemu o funkcję dysku flash.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.