Takie pudełka znikają w półek sklepowych w mgnieniu oka - przynajmniej tak twierdzi Microsoft

Windows 7 – zbiór najważniejszych materiałów do pobrania

Dla wszystkich naszych Czytelników, którzy tak jak my nie mogli się doczekać wydania siódemki, przygotowaliśmy obszerny zbiór materiałów dotyczących Windows 7.

Premiera Windows 7 spowodowała niemałe zamieszanie w świecie IT. Dla wszystkich naszych czytelników, którzy tak jak my nie mogli się doczekać wydania siódemki, przygotowaliśmy obszerny zbiór materiałów dotyczących Windows 7.

Pobierz: Windows 7 Enterprise – wersja demonstracyjna Galeria: Windows 7 fanowskie tapety Używasz już Windows 7?

Dla

tych, którzy już dostali w swoje ręce nowy system, przygotowaliśmy zbiór kompatybilnych narzędzi do pobrania z naszego serwisu.

Galeria:  Najlepsze narzędzia dla Windows 7

Windows 7 pozwala użytkownikom na własnoręczne tworzenie motywów graficznych I dzielenie się nimi przez sieć. Sprawdź paczkę 22 tematów zmieniających kolory, tła, wygląd okien i ikon.

Galeria: 22 motywy dla Windows 7
Planujesz zainstalować Windows 7, ale się boisz?

Je

śli nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z instalacją Windows 7, przygotowaliśmy dla Ciebie galerię – krok po kroku, jak zainstalować nowy system.

Galeria: Windows 7 – poradnik instalacji

Nie widziałeś jeszcze Windows 7?

Na

co jeszcze czekasz? Zapraszamy do galerii gdzie pokazane są wszystkie nowe funkcje Windows 7!

Galeria: Nowości w Windows 7 Jeśl

i zrzuty ekranu to za mało, przygotowaliśmy również zbiór filmów, nagranych zarówno przez użytkowników i ekspertów Microsoftu. Zobacz nowy system w akcji – oprócz filmów instruktażowych, dodaliśmy kilka ciekawych reklam siódemki.

Galeria: 30 filmików o Windows 7 Zmień swój system XP albo Vistę w Windows 7

Jeśli Twój stary system wystarcza Ci w zupełności, zawsze istnieje możliwość odświeżenia jego wyglądu. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolekcję tapet i motywów, które świetnie udają Windows 7.

Ta ogromna kolekcja tapet zawiera ponad 200 fantastycznych prac, w tym motywy prosto z USA, Hiszpanii, Australii i wiele innych!

Galeria:

Oficjalne tapety z Windows 7

Pre

miera Windows 7 przyciągnęła uwagę artystów z całego świata. Przedstawiamy 50 najlepszych tapet dla nowego systemu.

Galeria: 50 wspaniałych fanowskich tapet dla Windows 7 Te ko

lekcje motywów zmienią wygląd Twojego starego systemu w Windows 7!

Pobierz: Pakiet motywów z Windows 7 dla XP Pobierz: Pakiet motywów z Windows 7 dla Visty Pobierz: SevenVG Windows 7 Themes dla XP Narzędzia wymienione poniżej pozwolą na dalszą kustomizację systemu:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.